česky english

Celkové výsledky Ostrý 2014 bez rozdělení podle kategorií

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

82

 

Nogowczyk

Rafał

M<35

00:36:44

2

69

 

Mrózek

Marian

M<50

00:38:41

3

46

 

Hlawiczka

Martin

M<35

00:39:40

4

13

 

Cichý

Vlastimil

M<50

00:39:45

5

47

 

Hulboj

René

M<50

00:40:04

6

51

 

Konderla

Luboš

Jun.

00:40:17

7

1

 

Sikora

Miroslav

Vet.

00:40:29

8

5

 

Zembovski

Edvard

M<50

00:41:55

9

41

 

Willmman

Filip

M<35

00:43:21

10

84

 

Cienciala

Tomáš

M<50

00:43:30

11

23

 

Waloszek

Vlastislav

M<50

00:43:53

12

26

 

Fierla

Jan

M<50

00:43:54

13

44

 

Chlad

Pavel

M<50

00:44:23

14

81

 

Mazur

Jakub

M<35

00:44:26

15

83

 

Huba

Czeslaw

Vet.

00:44:43

16

2

 

Heczko

Petr

M<50

00:45:14

17

56

 

Jirásek

Josef

M<35

00:45:23

18

76

 

Mitura

Jindřich

M<35

00:45:30

19

102

 

Svoboda

Pavel

Rod.

00:45:53

20

55

 

Teper

Libor

Vet.

00:46:16

21

20

 

Nogol

Martin

M<50

00:47:23

22

57

 

Muška

Josef

Vet.

00:48:14

23

12

 

Krejza

Aleš

M<50

00:48:52

24

75

 

Klar

Vít

M<35

00:49:10

25

4

 

Veselý

Petr

Vet.

00:49:21

26

60

 

Hartman

Jan

M<50

00:49:23

27

68

 

Ćmielová

Daniela

Ž<35

00:49:25

28

25

 

Pěgřim

Filip

Jun.

00:49:25

29

35

 

Wojnar

Petr

M<35

00:49:43

30

85

 

Vybranec

Josef

Vet.

00:50:16

31

42

 

Czapla

Pawel

M<35

00:50:52

32

73

 

Skupieňová

Olga

Ž>35

00:50:57

33

70

 

Styrnal

Ivan

M<50

00:51:21

34

105

 

Ćmiel

Leon

Rod.

00:52:04

35

22

 

Širůčka

Pavel

Vet.

00:52:14

36

59

 

Tomošek

Miroslav

Vet.

00:52:17

37

34

 

Šancer

Jindřich

M<50

00:52:30

38

16

 

Skupieňová

Kateřina

Ž<35

00:52:36

39

79

 

Samiec

Milan

M<50

00:52:36

40

27

 

Kurová

Karin

Ž>35

00:52:37

41

61

 

Molin

Lukáš

M<35

00:52:43

42

3

 

Rusnok

Jakub

Jun.

00:52:47

43

103

 

Tuharský

Erik

Rod.

00:52:55

44

17

 

Schwarz

Jindřich

M<50

00:52:57

45

19

 

Nowak

Andrzej

Vet.

00:53:19

46

71

 

Styrnal

Petr

M<50

00:54:10

47

54

 

Sýkora

Petr

M<50

00:54:43

48

18

 

Pchálek

Lukáš

M<35

00:54:53

49

45

 

Sabela

Janusz

M<50

00:54:58

50

62

 

Pastorek

Pavel

M<35

00:55:18

51

28

 

Pašek

Martin

M<50

00:55:41

52

78

 

Sosnová

Martina

Ž<35

00:56:22

53

24

 

Pěgřim

René

M<50

00:56:54

54

64

 

Kraina

Jan ml.

M<50

00:57:08

55

15

 

Wolny

Wiesław

M<50

00:57:44

56

74

 

Kéval

Roman

M<35

00:58:05

57

50

 

Nowak

Jan

M<35

00:58:17

58

14

 

Wolny

Ewa

Ž>35

00:58:20

59

10

 

Janiczek

Stanislav

Vet.

00:58:29

60

11

 

Mitura

Tomáš

M<50

00:58:49

61

80

 

Mynář

Jan

Vet.

00:59:16

62

66

 

Báča

David

M<50

01:00:09

63

72

 

Tomowski

Jaroslav

Vet.

01:01:18

64

33

 

Milata

Jabub

M<35

01:02:01

65

58

 

Štec

Martin

M<35

01:02:15

66

101

 

Chrascina

František

Rod.

01:02:29

67

63

 

Krainová

Martina

Ž<35

01:02:31

68

67

 

Tomčala

Jiří

M<50

01:02:57

69

53

 

Bittner

Lukáš

M<35

01:03:16

70

43

 

Mrakvia

Zdeněk

Vet.

01:03:34

71

37

 

Mikolajková

Daniela

Ž>35

01:04:14

72

30

 

Janko

Tomáš

Jun.

01:04:30

73

77

 

Sosna

Vlastimil

Vet.

01:04:51

74

9

 

Miturová

Hana

Ž>35

01:05:56

75

29

 

Holušová

Monika

Ž<35

01:06:50

76

38

 

Drančák

Pavel

Vet.

01:07:34

77

31

 

Janko

Martin

M<50

01:09:05

78

48

 

Jokiel

Patrik

Jun.

01:09:31

79

39

 

Komender

Roman

M<35

01:09:39

80

7

 

Cienciala, ml.

Tomáš

Jun.

01:10:19

81

6

 

Mrózek

Pavel

Jun.

01:15:25

82

21

 

Fierlová

Ivana

Ž>35

01:16:23

83

8

 

Džuberová

Lenka

Ž>35

01:20:11

84

65

 

Kraina

Jan

Vet.

01:20:13

85

40

 

Fiala

David

M<35

01:22:45

86

52

 

Sikorová

Markéta

Ž<35

01:26:38

87

104

 

Sikora

Radim

Rod.

01:33:24

88

36

 

Drančáková

Jovana

Ž>35

01:34:34

89

32

 

Milata

Tomáš

M<35

DISQ

90

49

 

Oechsner

Martin

M<50

GUTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie RODINY

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

102

 

Svoboda

Pavel

Rod.

00:45:53

2

105

 

Ćmiel

Leon

Rod.

00:52:04

3

103

 

Tuharský

Erik

Rod.

00:52:55

4

101

 

Chrascina

František

Rod.

01:02:29

5

104

 

Sikora

Radim

Rod.

01:33:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie Junioři

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

51

 

Konderla

Luboš

Jun.

00:40:17

2

25

 

Pěgřim

Filip

Jun.

00:49:25

3

3

 

Rusnok

Jakub

Jun.

00:52:47

4

30

 

Janko

Tomáš

Jun.

01:04:30

5

48

 

Jokiel

Patrik

Jun.

01:09:31

6

7

 

Cienciala, ml.

Tomáš

Jun.

01:10:19

7

6

 

Mrózek

Pavel

Jun.

01:15:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie ŽENY do 35let

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

68

 

Ćmielová

Daniela

Ž<35

00:49:25

2

16

 

Skupieňová

Kateřina

Ž<35

00:52:36

3

78

 

Sosnová

Martina

Ž<35

00:56:22

4

63

 

Krainová

Martina

Ž<35

01:02:31

5

29

 

Holušová

Monika

Ž<35

01:06:50

6

52

 

Sikorová

Markéta

Ž<35

01:26:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie ŽENY nad 35let

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

73

 

Skupieňová

Olga

Ž>35

00:50:57

2

27

 

Kurová

Karin

Ž>35

00:52:37

3

14

 

Wolny

Ewa

Ž>35

00:58:20

4

37

 

Mikolajková

Daniela

Ž>35

01:04:14

5

9

 

Miturová

Hana

Ž>35

01:05:56

6

21

 

Fierlová

Ivana

Ž>35

01:16:23

7

8

 

Džuberová

Lenka

Ž>35

01:20:11

8

36

 

Drančáková

Jovana

Ž>35

01:34:34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie MUŽI od 18 do 35let

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

82

 

Nogowczyk

Rafał

M<35

00:36:44

2

46

 

Hlawiczka

Martin

M<35

00:39:40

3

41

 

Willmman

Filip

M<35

00:43:21

4

81

 

Mazur

Jakub

M<35

00:44:26

5

56

 

Jirásek

Josef

M<35

00:45:23

6

76

 

Mitura

Jindřich

M<35

00:45:30

7

75

 

Klar

Vít

M<35

00:49:10

8

35

 

Wojnar

Petr

M<35

00:49:43

9

42

 

Czapla

Pawel

M<35

00:50:52

10

61

 

Molin

Lukáš

M<35

00:52:43

11

18

 

Pchálek

Lukáš

M<35

00:54:53

12

62

 

Pastorek

Pavel

M<35

00:55:18

13

74

 

Kéval

Roman

M<35

00:58:05

14

50

 

Nowak

Jan

M<35

00:58:17

15

33

 

Milata

Jabub

M<35

01:02:01

16

58

 

Štec

Martin

M<35

01:02:15

17

53

 

Bittner

Lukáš

M<35

01:03:16

18

39

 

Komender

Roman

M<35

01:09:39

19

40

 

Fiala

David

M<35

01:22:45

20

32

 

Milata

Tomáš

M<35

DISQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie MUŽI od 35 do 50let

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

69

 

Mrózek

Marian

M<50

00:38:41

2

13

 

Cichý

Vlastimil

M<50

00:39:45

3

47

 

Hulboj

René

M<50

00:40:04

4

5

 

Zembovski

Edvard

M<50

00:41:55

5

84

 

Cienciala

Tomáš

M<50

00:43:30

6

23

 

Waloszek

Vlastislav

M<50

00:43:53

7

26

 

Fierla

Jan

M<50

00:43:54

8

44

 

Chlad

Pavel

M<50

00:44:23

9

2

 

Heczko

Petr

M<50

00:45:14

10

20

 

Nogol

Martin

M<50

00:47:23

11

12

 

Krejza

Aleš

M<50

00:48:52

12

60

 

Hartman

Jan

M<50

00:49:23

13

70

 

Styrnal

Ivan

M<50

00:51:21

14

34

 

Šancer

Jindřich

M<50

00:52:30

15

79

 

Samiec

Milan

M<50

00:52:36

16

17

 

Schwarz

Jindřich

M<50

00:52:57

17

71

 

Styrnal

Petr

M<50

00:54:10

18

54

 

Sýkora

Petr

M<50

00:54:43

19

45

 

Sabela

Janusz

M<50

00:54:58

20

28

 

Pašek

Martin

M<50

00:55:41

21

24

 

Pěgřim

René

M<50

00:56:54

22

64

 

Kraina

Jan ml.

M<50

00:57:08

23

15

 

Wolny

Wiesław

M<50

00:57:44

24

11

 

Mitura

Tomáš

M<50

00:58:49

25

66

 

Báča

David

M<50

01:00:09

26

67

 

Tomčala

Jiří

M<50

01:02:57

27

31

 

Janko

Martin

M<50

01:09:05

28

49

 

Oechsner

Martin

M<50

GUTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie VETERÁNI

pořadí

start.číslo

 

příjmení

jméno

kat.

celkový čas

1

1

 

Sikora

Miroslav

Vet.

00:40:29

2

83

 

Huba

Czeslaw

Vet.

00:44:43

3

55

 

Teper

Libor

Vet.

00:46:16

4

57

 

Muška

Josef

Vet.

00:48:14

5

4

 

Veselý

Petr

Vet.

00:49:21

6

85

 

Vybranec

Josef

Vet.

00:50:16

7

22

 

Širůčka

Pavel

Vet.

00:52:14

8

59

 

Tomošek

Miroslav

Vet.

00:52:17

9

19

 

Nowak

Andrzej

Vet.

00:53:19

10

10

 

Janiczek

Stanislav

Vet.

00:58:29

11

80

 

Mynář

Jan

Vet.

00:59:16

12

72

 

Tomowski

Jaroslav

Vet.

01:01:18

13

43

 

Mrakvia

Zdeněk

Vet.

01:03:34

14

77

 

Sosna

Vlastimil

Vet.

01:04:51

15

38

 

Drančák

Pavel

Vet.

01:07:34

16

65

 

Kraina

Jan

Vet.

01:20:13